Slavia v domácí premiéře remizovala

Karlovy Vary – Domácí premiéru si vystřihli v rámci přípravných zápasů před startem Fortuna České fotbalové ligy na dvorském stadionu fotbalisté FC Slavia Karlovy Vary. V souboji s výběrem plzeňské Viktorie U19 museli dohánět dvoubrankové manko. Povedlo se. Nakonec sešívaní uhráli remízu 2:2.

1.8.2018

Fotbalisté varské Slavie remizovali v domácím prostředí s Plzní U19 (v černém) 2:2.Foto: Deník / Daniel Seifert

„Pro nás to byla zajímavá konfrontace s týmem, který bude hrát na podzim juniorskou Ligu mistrů. Individuálně a rychlostně dobře vybavení mladíci nás směrem do defenzívy kvalitně prověřili,“ chválil si kvality soupeře karlovarský trenér Karel Tichota.
V prvním poločase se dočkali diváci na dvorském stadionu jediné branky, která padla ze značky pokutového kopu.

„Ve vyrovnaném prvním poločase, kde se moc šancí ani na jedné či druhé straně neurodilo, jsme hráli zbytečně složitě, a když už se nám povedlo dostat k soupeřově brance, tak jsme špatně řešili finální fázi. Naopak jsme těsně před poločasem inkasovali z penalty po zbytečném faulu,“ zklamaně popisoval dění v prvním poločase Tichota. Jenže pro sešívané bylo po změně stran ještě hůře, když mladíci Viktorie navýšili skóre na rozdíl dvou branek. „Hned na začátku druhého poločasu jsme nedokázali zastavit rychlý protiútok hostů a po pěkné střele z hranice velkého vápna dostali druhý gól, když od tohoto momentu se začal hrát fotbal nahoru dolů,“ poukazoval karlovarský trenér. Jak Vary, tak i Plzeň si tak vypracovaly šance, zejména pak ty v podání karlovarského kapitána Mariána Geňa volaly po gólu, marně.

„Snížení jsme se dočkali až po pěkné střele Vokáče ze střední vzdálenosti. Vyrovnáno bylo deset minut před koncem, kdy chybu v rozehrávce hostů potrestal Frána. Utkání tak skončilo nerozhodným výsledkem 2:2,“ ohlédl se za důležitými momenty druhé půle Tichota.

Slávisté si tak vyzkoušeli během utkání novou roli, když museli smazávat gólové manko. „Jsem rád, že jsme dokázali zareagovat na nepříznivý stav utkání a dotáhli utkání k remíze, ale na druhou stranu zbytečné ztráty míčů nás stály hodně sil. Do začátku sezony nám zbývají dva týdny, tak věřím, že se dokážeme dobře připravit na ČFL, která bude hodně náročná,“ dodal závěrem Tichota.

FC Slavia Karlovy Vary – FC Viktoria Plzeň U19 2:2 (0:1).

Branky Slavie: Rostislav Vokáč, Ondřej Frána. FC Slavia Karlovy Vary, I. poločas: Chára – Samek, Staněk, Pěkný, Vyleta – Němec, Suchý, Maňák, Šmídl – Geňo, Vilček; II. poločas: Šampalík – Samek (60. Dubnička), Staněk, Pěkný, Skala – Hudec, Suchý (60. Krlička), Vokáč, Vyleta (60. Paterna) – Geňo (60. Frána), Vilček. Trenér: Karel Tichota.

1.8.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Pokladní 17 000 Kč Pokladníci v prodejnách POKLADNÍ-HPP v maloobchodní prodejně. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: telefonicky, e-mailem: prodej@norma-online.cz, Požadujeme : , vzdělání – nižší střední , praxe v obchodním řetězci výhodou , samostatný a výkonný způsob práce, nasazení , spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu , příjemné vystupování , ochotu k fyzické práci , , Nabízíme : , Řádné zaškolení, možnost profesního růstu , Odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání. Pracoviště: Norma k.s. diskont potravin ostrov - oo1, Jáchymovská, č.p. 1377, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: , . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 23 500 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři ŘIDIČ/KA SK. B. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 23500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ/KA SK. B, Kontakt: pí Ing. Lena Jarovaja, e-mail: kulbiduk@gmail.com, Kontaktovat na uvedený e-mail., , Doprava turistů (transfery, exkurze) ČR a Evropa, - Administrativa, spojená s evidenci dokumentů, - Schopností optimalizovat trasy s důrazem na ekonomický výsledek, - Komunikovat s klienty a jiný řidiči. Pracoviště: Czech travel co s.r.o. - 002, Lázeňská, č.p. 19, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Lena Jarovaja, +420 722 950 591. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 22 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka studené kuchyně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: POUZE e-mailem, Hotel v centru KV přijme kuchaře studené kuchyně. Prac. doba od 8:00 do 20:00 hod. Měsíční prémie a 13.plat na konci roku.. Pracoviště: Olymp international, s.r.o. - 000, Divadelní náměstí, č.p. 253, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Ivana Jirásková, +420 353 182 650. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: předem e-mailem: m.mautner@zsmv.cz. Pracoviště: Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra - 002, Moravská, č.p. 221, 360 01 Karlovy Vary 1. Informace: Martin Mautner, .

ABERTAMSKÝ SPRINT – MEMORIÁL JAROSLAVA SVOBODY. Po dva víkendové dny se v Abertamech a jejich okolí proháněla v rámci nominačního závodu na mistrovství Evropy stovka mašérů, která bojovala o účast na blížící se Evropě.
25

Abertamy vzala útokem psí spřežení, bojovala o Evropu

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto

Kanonýři z Kladna sestřelili osmičkou varské hurricany

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.