Sešívaní dokázali vyrabovat i Brozany, kde remizovali 1:1 a k tomu přidali po penaltovém rozstřelu druhý, bonusový bod. Navíc slávisté na půdě Brozan dvakrát vedli, když se dvakrát střelecky zaskvěl Rostislav Vokáč.

„Je to škoda, jelikož jsme neudrželi vedení v prvním poločase, kdy jsme inkasovali v jeho závěru. Podruhé jsme udrželi vedení pouhé tři minutky,“ přiblížil dění v Brozanech karlovarský trenér Karel Tichota.

Na brozanském pažitu se fanoušci zcela jistě nenudili, když oba týmy si vytvořily nespočet šancí. „Utkání mohlo skončit naší výhrou, ale i prohrou, když jsme si sice vytvořili dost šancí, ale na druhou stranu nás zachránila třikrát tyč či břevno,“ připomněl Tichota. Vary tak dosáhly na pozlacené dva body. „Brozany nás v závěru zatlačily a spoléhaly na nebezpečné standardní situace, ale my je dokázali eliminovat a poté jsme obstáli v penaltovém rozstřelu, takže pro nás dva hodně cenné body,“ pochvaloval si Tichota.

Na žádné oslavy a případnou euforii však není žádný čas. Již tuto středu, tedy 22. srpna, čeká Slavii třetí podzimní vystoupení v rámci vloženého kola Fortuna ČFL, ve kterém bude hostit od 18.00 hodin na dvorském stadionu celek Dobrovic, který prozatím vévodí třetiligové tabulce.„Dobrovicím se v podzimní části daří, dvakrát vyhrály a jsou na čele tabulky. Až na jednu dvě změny zůstal jejich kádr pohromadě, takže nás nečeká nic jednoduchého,“ dobře ví karlovarský lodivod. Do sestavy Karlovaráků se vrací po karetním trestu Vyleta, a trenér Slavie by tak měl mít k dispozici kompletní kádr. „Vyleta se vrací po trestu a mimo je Kalina, který však ještě nezačal trénovat, jinak bychom měli být kompletní, ale uvidíme až před samotným utkáním, v jakém složení nakonec nastoupíme,“ upozorňoval Tichota.

Pod jeho vedením bude chtít Slavia opět bodovat. „Chceme navázat na bodový zisk z Brozan, navíc hrajeme v domácím prostředí,“ dodal závěrem Tichota.