Do utkání však sešívaní vlétli po hlavě, již v 8. minutě je poslal do vedení přesnou ranou kapitán Marián Geňo. Smutek vlila do kabiny Slavie úspěšná trefa Petra Hampla ve 45. minutě, kdy vyrovnal ukazatel skóre neoblíbeným šatňákem. Po změně stran si sice oba týmy vytvořily hned několik brankových příležitostí, ale využita byla pouze jedna.

V 79. minutě totiž gólově zúročil kombinaci se svými spoluhráči Ondřej Urban, který tak rozhodl o vítězství svého týmu.

Tým z města minerálních pramenů tak vyválčil během anglického týdne ve třech utkáních pět bodů, když dokázal v domácím prostředí porazit Králův Dvůr a k tomu poté přidal dva body v napínavém souboji s Převýšovem.

Slavii tak i nadále patří v třetiligové tabulce průběžná patnáctá příčka.

SK Benešov – FC Slavia Karlovy Vary 2:1 (1:1). Branky: 45. Hampl Petr, 79. Urban Ondřej – 8. Geňo Marian. Rozhodčí: Musil. ŽK: 0:2. Diváci: 100.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Holík, Tůma, Pěkný, Mestl – Skala – Shorný (46. Hudec), Maňák, Mandula, Kalina – Geňo (77. Frána).