FC Slavia Karlovy Vary – SK Admira Praha 0:0 (0:0). Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Slavia Karlovy Vary: Chára – Dubnička (63. Červený), Pěkný, Tůma, Vyleta – Skala – Shorný (46. Farid), Toure, Vokáč, Hudec (76. Prágr) – Debellis.

„Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání se soupeřem, který je velmi poctivý a málo inkasuje,“ poukazuje karlovarský asistent Martin Bulíček.

„I přesto jsme věřili, že se nám podaří získat tři body,“ přidává k předzápasovému cíli. Jenže kdo do Dvorů zamířil, musel být zejména v prvním poločase zklamán, když duel mnoho fotbalové krásy nenabídl.

„První poločas se odehrával spíše v prostředku hřiště, utkání to nebylo vůbec pohledné,“ přiznává Bulíček.

„I přesto si myslím, že jsme byli lepším mužstvem než soupeř, ale nejsme schopni vstřelit branku, a to ani ze standardních situací, na které hodně spoléháme,“ upozorňuje Bulíček.

Jiří Štěpán, trenér FK Baník Sokolov
Baník propadl v duelu s Vltavínem, ve svátek se představí v Hostouni

Po obrátce stran přinesla zajímavé momenty až závěrečná pětadvacetiminutovka. „Měli jsme kopat pokutový kop za hru rukou soupeře,“ připomíná asistent Slavie 67. minutu. „Dokonce i hráči Admiry byly smíření, že budou čelit penaltě,“ zlobí se.

Gólově však mohlo uhodit na straně druhé, když v 68. minutě neproměnil pokutový kop Štěpán Zahálka, který trefil pouze tyč.

„Paradoxně ihned z protiútoku byla nařízena oprávněně penalta proti nám, ale naštěstí střelec Admiry neuspěl,“ oddychl si v hlase Bulíček. „Samozřejmě jsme chtěli vyhrát. Byla vidět velká snaha, ale nakonec jsme brali bod,“ přidává k hodnocení.

„V úterý nás čeká ve Dvorech Viktoria Plzeň B, kdy se budeme rvát o další důležité body,“ říká závěrem.


Načítám tabulku ...