FC Slavia Karlovy Vary – SK Admira Praha 0:0 (0:0). Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Slavia Karlovy Vary: Chára – Dubnička (63. Červený), Pěkný, Tůma, Vyleta – Skala – Shorný (46. Farid), Toure, Vokáč, Hudec (76. Prágr) – Debellis.

„Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání se soupeřem, který je velmi poctivý a málo inkasuje,“ poukazuje karlovarský asistent Martin Bulíček.

„I přesto jsme věřili, že se nám podaří získat tři body,“ přidává k předzápasovému cíli. Jenže kdo do Dvorů zamířil, musel být zejména v prvním poločase zklamán, když duel mnoho fotbalové krásy nenabídl.

„První poločas se odehrával spíše v prostředku hřiště, utkání to nebylo vůbec pohledné,“ přiznává Bulíček.

„I přesto si myslím, že jsme byli lepším mužstvem než soupeř, ale nejsme schopni vstřelit branku, a to ani ze standardních situací, na které hodně spoléháme,“ upozorňuje Bulíček.

Po obrátce stran přinesla zajímavé momenty až závěrečná pětadvacetiminutovka. „Měli jsme kopat pokutový kop za hru rukou soupeře,“ připomíná asistent Slavie 67. minutu. „Dokonce i hráči Admiry byly smíření, že budou čelit penaltě,“ zlobí se.

Gólově však mohlo uhodit na straně druhé, když v 68. minutě neproměnil pokutový kop Štěpán Zahálka, který trefil pouze tyč.

„Paradoxně ihned z protiútoku byla nařízena oprávněně penalta proti nám, ale naštěstí střelec Admiry neuspěl,“ oddychl si v hlase Bulíček. „Samozřejmě jsme chtěli vyhrát. Byla vidět velká snaha, ale nakonec jsme brali bod,“ přidává k hodnocení.

„V úterý nás čeká ve Dvorech Viktoria Plzeň B, kdy se budeme rvát o další důležité body,“ říká závěrem.


Načítám tabulku …