A půjde o hodně týmy od sebe totiž dělí na desáté a dvanácté pozici pouze skóre, které má horší Slavia, která stejně jako Robstav má na kontě dvanáct bodů. Robstav dorazí do Karlových Varů prolomit černou sérii na hřištích soupeřů, když v pěti duelech dosáhl na pouhé dva body.

To Slavii se pro změnu v domácím prostředí vcelku daří, když v šesti duelech uhrála tři vítězství, za což inkasovala devět bodů. „V této soutěži se na takové statistiky moc nehraje každý, může porazit každého a je jedno, jestli doma nebo venku,“ poukazoval karlovarský trenér Marian Geňo.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Hořká příchuť. Slavia přišla o bod s Povltavskou v 90. minutě

„Robstav má spoustu velmi dobrých hráčů, není nejmenší důvod ho podceňovat,“ upozorňoval Geňo na kvality sobotního soupeře a pokračoval: „Naopak my se musíme soustředit na každý detail jsme v situaci, kdy potřebujeme každý bod.“

V dresu Robstavu tvrdí fotbalovou muziku například exligista Martin Zeman či toužimský rodák Lukáš Šulc. Tým navíc do lázní přiveze v Karlovarském kraji dobře známý trenér Stanislav Purkart, který má za sebou několik angažmá například v Sokolově Mariánských Lázních nebo Karlových Varech.

„Naše výkony šly poslední dobou nahoru toho je potřeba využít tabulka se navíc strašně vyrovnala tak je potřeba využít domácího prostředí a zápas zvládnout,“ přeje si Geňo urvat čtvrtou domácí podzimní výhru.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...