A neprohrál ani v sedmém domácím vystoupení, když tentokrát slavil výhru 2:0. Slavia nezachytila úvod duelu, když již po 9. minutách se poprvé měnil ukazatel skóre. Zasloužil se o to domácí kanonýr Daniel Krejdl, čímž si Králův Dvůr po prvním poločase převzal do té druhé jednobrankový náskok.

Po obrátce stran udeřil domácí výběr podruhé, a opět u toho byl šutér Daniel Krejdl, který tak svému týmu vystřelil hodně cenné vítězství. Naopak pro sešívané to byla již pátá porážka na hřišti soupeře v podzimní části třetiligové soutěže.

FK Králův Dvůr – FC Slavia Karlovy Vary 2:0 (1:0) Branky: 9. a 66. Krejdl Daniel. Rozhodčí: ZadinováŽK: 1:2 Diváci: 180

Slavia K. Vary: Bláha – Kalina (83. Shorný), Pěkný, Schettl, Hudec – Skala – Diarra (68. Holík), Vokáč (64. Lattisch), Maňák (46. Stöckner), Kuffour – Procházka

Kladno v lázních prohrálo v poměru 3:9, když pro Vary to byla osmá výhra v soutěži.
FOTO, VIDEO: Kladno v lázních ostrouhalo, Vary poosmé vyhrály