V tom čeká náročná šichta karlovarskou Slavii. A není divu. Karlovarský výběr se již dnes představí na půdě jednoho z aspirantů na postup, domažlické Jiskry. V dresu Chodů tvrdí fotbalovou muziku například exligisté David Limberský či Stanislav Vávra.

A v domácím prostředí ještě Jiskra netratila ani bod, i když na druhou stranu překvapivě klopýtla v uplynulém kole na půdě Přeštic. To budou chtít svěřenci trenéra Pavla Vaigla odčinit právě před svými fanoušky. Bodovat však bude chtít na domažlickém stadionu, kde bude duel zahájen v 17.00 hodin, i karlovarská Slavia, která taktéž vyšla v uplynulém kole bodově naprázdno.

Prolomit smolnou sérii bude chtít v domácím prostředí druhý zástupce z Karlovarského kraje v třetiligové soutěži Baník Sokolov. Ten se potácí po pátém kole na poslední příčce v tabulce s jednobodovým ziskem. V sobotu 10. září čeká baníkovce od 10.15 hodin domácí bitva se Zbuzany.

A taktéž to nebude nic jednoduchého, jelikož celek Zbuzan má na účtě již šest bodů, když ve třech případech se o body po nerozhodném výsledku se soupeři dělil. To Baník vydřel v domácím prostředí ve třech domácích představeních pouhý bod. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...