„Momentálně se Hostouni tolik nedaří, dostává laciné branky, ale rozhodně velice kvalitní soupeř,“ upozorňoval Geňo. Slávisté, kteří bojují o udržení třetiligové příslušnosti, tak mají před sebou hodně tvrdý oříšek, který budou muset rozlousknout.

„Samozřejmě, vyhrávat zápasy doma je základ všeho, sice jsme už na jaře přivezli tři remízy z venku, ale po bodu je to málo,“ narážel kouč Karlových Varů, že důležité bude v cestě za záchranou sbírat body v domácím prostředí.

Hostouň prozatím v jedenácti duelech na hřištích soupeřů dosáhla na čtrnáct bodů, když čtyřikrát vyhrála, dvakrát remizovala a pětkrát odešla z utkání s prázdnou.

„Hostouň má výsledky venku opřené o kvalitní defenzivu, zejména na podzim byla schopná zápasy vyhrát na jeden gól,“ upozorňoval Geňo na obrannou hru soupeře.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Vary obraly v derby Slavií lídra Fortuna ČFL. Pro nás skvělý bod, říká Geňo

Slavii od úvodu jarní části trápila koncovka, to by se návratem útočníka Jaroslava Červeného, který je s pěti zásahy nejlepším střelcem týmu, mělo změnit.

„Tím, že se nám vrátil Jarda Červený, tak jsme rozhodně nebezpečnější. Přesto se stále snažíme na útočné fázi pracovat, ale trénink zkrátka není zápas. Musíme věřit a jít si pro ty góly zejména do míst, kde to bolí,“ vysvětloval kouč Slavie.

Spoléhat však budou sešívaní také na podporu svých fanoušků, kteří patří v třetiligové soutěži k nejlepším.

„Já bych je hlavně chtěl poprosit, aby nás nadále podporovali, není to pro nás vůbec lehká soutěž, přesto kluci zápasy jezdí na maximum, Samozřejmě v některých fázích nám chybí kvalita a zejména zkušenosti, ale věřím, že společně to zvládneme,“ přeje si Geňo podporu, i přesto, že se týmu nedaří, podle jeho představ.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...