Samotné utkání načali lépe hosté, kteří se ujali vedení již ve 14. minutě, když Štěpán Zahálka proměnil pokutový kop za nastřelenou ruku.

Z vedení se však hosté z Prahy radovali pouhé dvě minuty, to když z přímého kopu z hranice šestnáctky parádní trefou vyrovnal David Kalina.

Vedení si Admira navrátila ve 24. minutě, kdy zakončil pohlednou kombinaci Marek Radimský. To ale nebylo po gólové straně v prvním dějství vše. Ve 43. minutě se chytrou střelou zaskvěl slávistický Pavel Maňák, když jeho střelecký pokus z pětadvaceti metrů řádně zaskočil brankáře hostů Jana Šrámka. I ve druhém poločase si přišli fanoušci na své.

A nebylo divu. Fotbalové drama pokračovalo. Potřetí šla Admira do vedení na drahovické umělce v 58. minutě, a opět z pokutového kopu, a opět po nastřelené ruce.

Slávisté však odpověděli, nejlépe jak mohli. V 64. minutě se povedlo trenéru Žákovi střídání, když po osmi minutách na hřišti se blýskl vyrovnávací trefou střídající Radek Stöckner.

A slávistické řádění nebralo konce. V 87. minutě vystřelil svou premiérovou trefou v dresu Slavie v soutěžním utkání cennou výhru vytáhlý útočník Jiří Procházka, který tak gólově korunoval svůj velmi kvalitní výkon.

FC Slavia Karlovy Vary – FK Admira Praha 4:3 (2:2). Branky: 16. Kalina Jan, 43. Maňák Pavel, 67. Stöckner Radek, 87. Procházka Jiří – 14. a 58. Zahálka Štěpán (2 PK), 24. Radimský Marek. Rozhodčí: Radina. ŽK: 3:0. Diváci: 202.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Kalina (66. Frána), Pěkný, Skala, Nezbeda (46. Holík) – Hudec, Vokáč (59. Stöckner), Diarra, Kuffour (90. Lattsich) – Maňák – Procházka.