A nebylo divu. Chyšský výběr, který přivítal na stadionu v podzámčí ABC Braník, prohrál vysoko 0:7. Se soupeřem však hráčky Chyše odehrály vcelku vyrovnanou partii, především v prvním poločase.

Vše zlomil druhý poločas. Po změně stran totiž hosty nastartovala branka Agáty Kvasničkové, která ve 49. minutě zařídila Braníku vedení 1:0.

Postupně pak hostující tým své vedení navyšoval a hra Chyše se začala rozpadat jako domek z karet, což se promítlo také do ukazatele skóre. Západočešky tak doma musely skousnout již pátou prohru v šestém duelu. V dalším kole se představí Chyše až v sobotu 20. dubna, kdy se představí na půdě DFK Bohemians Praha 1905, když duel se odehraje v Uhříněvsi ve 13.15 hodin.

TJ Sokol Chyše – ABC Braník 0:7 (0:0). Branky: 49. Agáta Kvasničková, 55. a 67. Kristýna Jarolímková, 64. Tereza Zrůbková, 70. Kristýna Saidlová, 73. Erika Pokorná, 75. Eliška Stará. Rozhodčí: Sakač. ŽK: 1:1. Diváci: 94. Chyše: Svěráková – Gracias, Svobodová, Jandová, Vargová – Krist. Cardová, Janochová, Karol. Cardová, Vašmuciusová – Wágnerová, Řemenová.