V úvodu utkání si týmy vytvořily jednu šanci, ale obě zůstaly nevyužity. To až v 19. minutě Český Brod otevřel skóre duelu, když se do střeleckých statistik zapsal Sebastián Minárčin. Ostrov dokázal brankově odpovědět v závěru prvního poločasu, kdy potrestal chybu domácí obrany Jakub Kostka.

„Do vedení se dostali domácí po přímém kopu z osmnácti metrů, my jsme těsně před odchodem do kabin srovnali Kostkou,“ přiblížil ostrovský trenér Karel Tichota dění v prvním poločase na půdě českobrodského SK.

Po změně stran navrátil domácím vedení v 84. minutě Aleš Moravec, ale radost jim dlouho nevydržela, když v 86. minutě bylo srovnáno, to se podruhé v utkání gólově prosadil Jakub Kostka.

Nutsu Stan, obránce FK Ostrov.
Ostrov zamíří do Českého Brodu. Rád by dosáhl na cenné body

„Ve druhém poločase hrozili domácí převážně ze standardních situací. Šest minut před koncem šli po centru a následné hlavičce do vedení, ale v závěru jsme po brejku Šupíka a zakončení Kostky dokázali vyrovnat,“ přidával ostrovský trenér pohled na druhou polovinu duelu. Ostrov tak podruhé v řadě přihodil na svůj účet nerozhodný výsledek 2:2. „Pro nás to je určitě cenný bod,“ doplnil závěrem Tichota.

SK Český Brod – FK Ostrov 2:2 (1:1). Branky: 19. Sebastián Minárčin, 84. Aleš Moravec – 44. a 86. Jakub Kostka. Rozhodčí: Turek – Pilný, Klečka. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Ostrov: Süttö - Toth, Stan, Řehák, Matoušek - Bursík (73. Dušek), Machek, Hackl, Kostka, Šupík (90. Erlebach)- Nýber (82. Zedníček).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...