„Začátek zápasu jsme měli špatný, ale po úvodní dvacetiminutovce jsme se dostali do tempa hry, přesto jsme ale inkasovali,“ kroutil hlavou Dolejš. A nebylo divu. Beroun dal do zápasu všechny své síly. „Hrál na hranici obětavosti, tohle nám chybělo,“ vypočítával Dolejš. I přesto drželi po prvním poločase hráči Viktorie naději na vyrovnání.

„Během prvního poločasu jsme měli tři šance, bohužel bez brankového efektu. Před druhým jsme si řekli, že musíme zachytit začátek druhého poločasu, ale nestalo se tak,“ narážel trenér Viktorie na druhou inkasovanou branku, kterou obdrželi v 50. minutě.

„Jak jsem řekl, u hráčů mě hodně zklamalo nasazení, naopak Beroun do toho dal srdíčko,“ hledal rozdíly mezi týmy Dolejš a pokračoval: „V závěru duelu pak dostali svou šanci náhradníci, a to z důvodu, že někteří naši hráči nenastoupili fit.“

Beroun – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:0 (1:0). Branky: 27. Břížďala Tomáš, 50. Soukup David. Rozhodčí: Matyš. ŽK: 3:1. Diváci: 80.

FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal – Prokš, Cinkanič (67. Parák), Lukáš, Kořistka – Pěček, Šácha, Popovič (62. Šilhán), Habart, Drahorád – Nedbalý.