„Na podzim se nám utkání jak tomu napovídá výsledek moc nevydařilo, když jsme nehráli vůbec dobře,“ nehledal výmluvy po podzimním zaváhání březovský středopolař Rostislav Vokáč. Teď má před sebou Olympie reparát, který může složit v sobotu 13. dubna od 10.15 hodin, před svými fanoušky.

Jenže Ostrov, který plní v béčkové skupině roli nováčka, prokázal již během soutěže své kvality, kdy dokázal obrat o body nejednoho favorita. A bodovat bude chtít také na půdě Olympie.

FK Ostrov – FK Olympie Březová 2:0 (1:0).
OBRAZEM: Březovou srazil do kolen dvěma kousky Kostka, divizní derby pro Ostrov

„Očekávám náročný fyzický fotbal, plný soubojů,“ přiblížil Vokáč, co od odvetné bitva s Ostrovem očekává. „Důležitou roli, by mohl hrát i faktor, kdo si lépe poradí s menším hřištěm,“ narážel Vokáč na menší rozměry hřiště, na které nejsou fotbalisté z Krušných hor zvyklý. „Pro nás by to mohla být jedna z výhod,“ přemítá březovský šikula, z čeho by jeho tým mohl v derby profitovat.

Navíc se Ostrovu na hřištích soupeřů příliš nedaří, když v devíti duelech urval pouze sedm bodů. „Tyto bilance se v derby vždy mažou,“ upozorňoval Vokáč. „Derby je vždy specifický zápas, ve kterém se může stát opravdu cokoli,“ poukazuje forvard s třetiligovými zkušenostmi.

„Očekávám zajímavý zápas, plný emocí a my uděláme všechno pro to, aby zůstaly tři body doma na Březové. čím bychom se dostali v v tabulce před Ostrov,“ doplnil závěrem Vokáč.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...