Během utkání si Nymburk vytvořil třígólový náskok, který však Březováci dokázali umazat, ale nakonec to na body po prohře 2:3 nestačilo.

Již v prvním poločase ukázali fotbalisté Nymburka svou sílu, kterou vyjádřili ve 29. minutě, když se do střeleckých statistik zapsal úspěšný střelec Martin Škarecký. Další branku, která byla v pořadí druhou, přidali domácí fotbalisté v 51. minutě, kdy navyšoval skóre Martin Dudla. O deset minut později, tedy v 61. minutě, už to bylo po přesném zásahu Josefa Dudka o tři branky, což zavánělo debaklem. Jenže Olympie nesložila zbraně a bojovala. V 65. minutě ji navrátil zpět do utkání úspěšný střelec Václav Neudert a v 69. minutě přiblížil Březováky Nymburku na rozdíl jediné branky Petr Peterka. Na víc již Březové nezbyl čas, a v soutěži tak musela skousnout první prohru.

SK Polaban Nymburk – FK Olympie Březová 3:2 (1:0).

Branky: 29. Škarecký Martin, 51. Dudla Martin, 61. Dudek Josef – 65. Neudert Václav, 69. Peterka Petr. Rozhodčí: Baum – Míč, Krupka, DFA Langer. ŽK: 6:3. Diváci: 280.

FK Olympie Březová: Martinec – D. Peterka, Veselovský, Neudert, Šaloun – P. Peterka, Neumann (65. Slabyhoudek, 80. Bendík), Kratochvíl (88. Burkyt), Kursa – Domin (57. Nimrichter), Šellong. Trenér: Petr Peterka.

Další výsledky: Ostrá – Chomutov 1:2 (1:0) – PK 6:7, Zbuzany – Meteor VIII 2:0 (1:0), Tatran Rakovník – Motorlet 1:2 (1:1), Kladno – Neratovice-Byškovice 2:1 (1:1), Libiš – Mostecký fotbalový klub 2:3 (0:1), Hostouň – Souš 3:2 (0:1), FK Ostrov – FK Brandýs nad Labem 0:1 (0:1).

Ostrovskému FK (v modrém) se vstup do podzimní části Fortuna Divize B nepovedl, když  si výhru 1:0 odvezl Brandýs nad Labem (v černém).