Vrátili se ale hned se třemi. Přitom výsledek prvního poločasu tomu nenasvědčoval. Na světelné tabuli svítilo skóre 1:0 pro domácí favority. „V prvním poločase měla Hostouň mírnou převahu, měli balon více na svých kopačkách, po naší špatné rozehrávce šli do vedení,“ líčí trenér Peterka. Jinak ale mohl být s výkonem spokojen. „Slušně jsme to odbránili, odskákali jejich standardní situace,“ doplňuje.

Po přestávce potom Březovští průběh utkání zcela zvrátili, i když… „První obrovskou šanci měli domácí. Podržel nás tam gólman. Kdyby zvýšili na 2:0, možná by to dopadlo jinak, ale ustáli jsme to,“ oddechl si Peterka. Po výborném zákroku Tomáše Martince tak zavelel v 65. minutě k obratu David Vaněček, po něm strhl vedení na stranu Olympie Petr Peterka a dílo zkázy dokonal svou druhou trefou David Vaněček.

„Soupeře jsme přehráli, byli jsme lepší, vypracovali jsme si spoustu možností ke vstřelení branky,“ radoval se po utkání trenér Březové.

Sokol Hostouň – FK Olympie Březová 1:3 (1:0)
Branky: 22. Kulhavý Kamil – 65. Vaněček David, 77. Peterka Petr, 87. Vaněček David.
Březová: T. Martinec – D. Peterka (91. Burkyt), D. Horváth, Neumann (46. Vaněček), P. Peterka (90. Slabyhoudek), D. Martinec (89. Veselovský), Kursa, Domin, Nimrichter, Šaloun, Vrtělka.