Svěřence březovského trenéra Petra Schneidera čeká opravdu těžký oříšek, který budou muset rozlousknout. V sobotu 24. září se tu totiž představí od 10.15 hodin vedoucí celek béčkové skupiny Arsenal Česká Lípa. Ten v sedmi odehraných kolech nasbíral za pět vítězství a dva nerozhodné výsledky sedmnáct bodů, a tak v bitvě s Březovou bude tvrdit roli favorita, zatímco Olympie nemá co ztratit, může jen získat.

Karlovarská Slavia udělala za jarní částí Fortuna ČFL vítěznou tečku, když v derby porazila Baník Sokolov 5:1. Oplatí tentokrát Sokolov sešívaným porážku v domácím prostředí?
Třetiligové derby: Sokolov bude splácet Slavii jarní debakl

Navázat na skvělý výkon z druhého kola MOL Cupu s Příbramí budou chtít hráči mariánskolázeňské Viktorie na horké půdě Rokycan v rámci Fortuna divize A. Ale taktéž fotbalový výběr trenéra Aleše Zacha nečeká nic jednoduchého, jelikož Rokycany se v podzimní části vezou na úspěšné vlně, o čemž svědčí i první příčka, na které se po sedmém kole vyhřívají. Viktoriáni však v posledních zápasech prokázali, že fotbal umí, a na půdě Rokycan, kde začne duel v sobotu 24. září od 16.30 hodin, nejsou bez šance na bodový zisk.

V Drahovicích dosáhl na triumf a postup výběr Údržba silnic Karlovarského kraje.
V Drahovicích dosáhl na triumf a postup výběr Údržba silnic Karlovarského kraje

Náročnou šichtu mají před sebou také fotbalisté chebské Hvězdy. Ty totiž čeká výjezd na stadion Loun, které se drží v béčkové skupině na třetím místě. Navíc Louny v domácím prostředí ještě neztratily ani bod, takže Hvězda, která okupuje v tabulce čtrnáctou příčku, se bude mít na lounském stadionu v neděli 25. září od 16.30 hodin co otáčet, ale platí to stejné jako o Březové či Viktorii, když tentokrát může jen získat.