„Chtěli jsme co nejdéle hrát vzadu na nulu, ale bohužel již v 5. minutě jsme inkasovali po standardní situaci,“ zlobil se po utkání ostrovský trenér Ivan Filip. „Poté se nám sice herně dařilo, vytvořili jsme si nějaké závary, ale bez potřebného gólového efektu,“ přiblížil dění na hřišti v prvním poločase.

Co se nepovedlo Ostrovu, povedlo se Motorletu, který během 34. a 36. minuty vstřelil další dvě branky a po prvním poločase upravil skóre na 3:0 ve svůj prospěch. „Opět jsme inkasovali po své nedůslednosti,“ kroutil nevěřícně hlavou. Po změně stran vrhl všechny síly Ostrov do útoku.

„Řekli jsme si, že není nic ztraceno, vytvořili si šance, ale opět jsme je nedokázali brankově zúročit,“ narážel Filip na brejky, které jak Lattisch, tak ani Farid nedokázali proměnit. Naopak hosté z Krušných hor inkasovali počtvrté.

„Místo toho, abychom snížili na 1:3, 2:3, dostali jsme na 4:0. Sice jsme poté snížili brankou Jakuba Duška, ale zase jsme začali dělat naivní chyby a obdrželi další tři branky,“ zklamaně přidával Filip hodnocení ke hrůzostrašné druhé půli.

„Musíme se z toho ponaučit, rychle na tento zápas zapomenout a soustředit se na ten před námi,“ připomněl Filip první domácí duel, který Ostrov odehraje na své umělce v sobotu 19. března od 15.00 hodin s celkem Loun.

FK Meteor Praha – FK Ostrov 7:1 (3:0). Branky: 5. , 36. a 55. Novotný Jindřich, 34. Frantl Jan, 66. Trenkwitz Alex Thomas, 69. Dvořák Daniel, 80. Kostka Vojtěch – 57. Dušek Jakub. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Ostrov: Vaněček – Janda, Sýkora, Řehák, Dušek – Bursík (66.Veselý), Mestl (74. Liška), Hackl (66. Jankovský), Farid –Machek – Hron (46. Lattisch).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...