V áčkové skupině čeká na závěr soutěže náročná šichta mariánskolázeňskou Viktorii, která se v sobotu 15. června představí od 10.15 hodin na hřišti pražské Admiry, tedy druhého týmu tabulky.

Výběr z Chebska na svého soupeře ztrácí v tabulce šest bodů, a pokud chce udržet čtvrtou příčku, musí stoprocentně bodovat. Na záda ji totiž dýchá pátý v pořadí sokolovský Baník, který ztrácí na Viktorii pouhé dva body. Baníkovci se představí v divizní derniéře v sobotu 15. června od 16.00 hodin na stadionu osmé Doubravky.

Vítěznou tečku pak bude chtít udělat v sobotu 15. června před svými fanoušky březovská Olympie, která vyzve v 16. kole na svém pažitu od 10.15 hodin rezervu pražské Admiry.

Ve stejný den i čas pak čeká závěrečný duel také Ostrov, tedy nováčka soutěže. Ten se představí na půdě Štětí, když v případě výhry a klopýtnutí ostatních týmů, mohou Ostrováci pomýšlet na konečnou osmou příčku. Vše pak uzavře chebská hvězda, která se po sezoně po sestupu navrátí do krajského přeboru.

A i v posledním duelu v divizi, ji přichystal los náročné loučení, v podobě druhého Chomutova. Duel, který se odehraje od 14.00 hodin ve Františkových Lázních, může rozhodnout o postupu Chomutova do ČFL, ale musí stoprocentně bodovat.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...