Na půdě Loun totiž v důležitém souboji propadli a odvezli si vysokou porážku 1:6. Lounům vyšel před jejich fanoušky první poločas, když již v desáté minutě vedly o dvě branky.

Březovou vrátil zpět do zápasu v 16. minutě ze značky pokutového kopu Dominik Hašek, ale to bylo ze strany Březové vše. Louny totiž přidaly další tři branky, a duel se tak dohrával pouze z povinnosti, když po změně stran pak domácí přidali ještě šestou branku.

FK Seko Louny – FK Olympie Březová 6:1 (5:1). Branky: 2. , 10. a 39. Lesniak Michal, 21. Vávra Pavel, 45. Schwendt Zdeněk, 69. Lukeš Jan – 16. Hašek Dominik (PK). Rozhodčí: Milner. Bez karet. Diváci: 49. Březová: Kasl – D. Peterka, Neudert, Nimrichter, Šaloun – P. Peterka, Badocha, Kravar, Neumann, Ptáček – Hašek (stř. Body, Slabyhoudek, Vaněček, Boukal, Deme).