FORTUNA DIVIZE A

V áčkové skupině má před sebou další výjezd mariánskolázeňská Viktoria, která se představí v Berouně, tedy na hřišti dvanáctého týmu tabulky. A právě Viktorii půjde o hodně, jelikož jí patří jedenáctá příčka a právě Beroun na ni ztrácí pouhý bod. Tým z lázní by se měl mít řádně na pozoru, jelikož Beroun všech šest bodů urval domácím prostředí.

Beroun – Mariánské Lázně (sobota, 15.00).

Náročná šichta čeká chebskou Hvězdu, tedy jediný tým áčkové skupiny, který ještě v podzimní části nebodoval. Do Chebu totiž zamíří Přeštice, lídr tabulky, který má na svém kontě po šesti odehraných kolech plný počet bodů, navíc vstřelil pětadvacet branek a inkasoval pouhé tři branky, což svědčí o síle přeštického souboru, který doveze do Karlovarského kraje dobře známý trenér Stanislav Purkart.

Hvězda Cheb – Přeštice (sobota, 17.00).

Mariánskolázeňská Viktoria si připsala o víkendu ve Fortuna Divizi A na účet druhou podzimní výhru, když na svém hřišti za doprovodu neustálého deště nakonec udolala výběr Rokycan, který porazila těsně 3:2.
FOTO: Viktoria zabrala, vydřela důležité vítězství

FORTUNA DIVIZE B

O důležité body bude usilovat před svými fanoušky ostrovský FK. Tomu se tentokrát postaví do cesty pražská Aritma, která naposledy uhrála cennou remízu s druhým týmem tabulky Českým Brodem a na tým z Krušných hor ztrácí pouhé dva body, takže Ostrov nečeká nic jednoduchého, navíc když chce odčinit pětibrankovou nálož z Neratovic.

Ostrov – Aritma Praha (sobota, 15.00).

Veledůležité utkání má před sebou březovská Olympie, která se vydá do Loun, kde se jí postaví do cesty tamní výběr Seka. Lounům se stejně jako Březové v podzimní části příliš nedaří, i přesto jsou na tom podstatně lépe než tým ze Sokolovska, když mají na kontě pět bodů, zatímco Olympie pouze jeden. Louny naposledy padly na půdě Štětí 4:0, zatímco Březová odpočívala, když její duel s Meteorem byl odložen.

Louny – Březová (neděle, 15.00).