Jako první naskočí do devatenáctého kola Ostrov, který čeká druhé domácí představení v jarní části. Fotbalovou družinu poskládanou kolem trenéra Karla Tichota však čeká těžká zkouška. Na stadion v Krušných horách zamíří druhý celek tabulky z pražského Újezdu.

Ten sice v posledním vystoupení nestačil na lídra z Chomutova, ale před tím si dojel pro tříbodovou radost do Hřebeče. To Ostrov naposledy padl překvapivě na půdě Nespek. Navíc na Újezd nemají Ostrováci dobré vzpomínky, když na podzim s ním prohráli 1:2.

„Čeká nás těžký zápas,“ tuší ostrovský trenér Karel Tichota. „Újezd je společně s Chomutovem nejlepším týmem na hřišti soupeřů,“ narážel Tichota na příznivou bilanci pražského výběru, kterou bude chtít vylepšit na západě Čech.

„Samozřejmě se budeme snažit podat, co nejlepší výkon,“ přeje si kouč Ostrova. Trumfy však drží na svých kopačkách Újezd, který se drží v tabulce na třetím místě, na které ztrácí Ostrov čtyři body.

„Máme nějaké absence v týmu, tak uvidíme jak na tom budou hráči po zdravotní stránce,“ připomněl Tichota, že jeho tým trápí zranění.

Pak přijde na fotbalovou scénu březovská Olympie, která v posledním odehraném kole nestačila na favorizované Kladno, kterému podlehla 0:3. A ani v v sobotu 23. března nečeká partu březovského kouče Marka Kratochvíla nic jednoduchého, když se představí od 15.00 hodin na půdě pátého celku tabulky Slaného. Na podzim dokázali Březováci soupeře udolat v poměru 2:1.

Ale tentokrát to bude zcela o něčem jiném, když Slaný v domácím prostředí sbírá body jako na běžícím pásu. Zatím jich nastřádal v devíti utkáních na svůj účet osmnáct, když pětkrát vyhrál, třikrát remizoval a pouze jednou prohrál.

Posledním týmem, který naskočí do devatenáctého kola bude chebská Hvězda, která bude chtít na vázat na víkendový bodový zisk v duelu se Štětím, se kterým uhrála bezbrankovou remízu.

Chebané, kterým patří v tabulce předposlední příčka, přivítají na svém stadionu v sobotu 23. března od 16.00 hodin Brandýs nad Labem, který se drží v tabulce na šesté příčce.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...