DO LÁZNÍ ZAMÍŘÍ JINDŘICHŮV HRADEC

Řádně napilno bude mít v závěru Fortuna divize A Viktoria Mariánské Lázně, která přivítá na svém stadionu Jindřichův Hradec, tedy dvanáctý tým tabulky. Jihočeši v tabulce viktoriánům dýchají na záda, když na ně ztrácí pět bodů. Pokud pomýšlejí Mariánské Lázně na klid během zimní přestávky, musí dosáhnout na tříbodovou radost.

Fortuna divize A, 14. kolo: FC Viktoria Mariánské Lázně – FK Jindřichův Hradec (sobota, 10.15).

Ilustrační foto.
Mariánské Lázně dosáhly v Soběslavi na cennou výhru

OLYMPII PROVĚŘÍ NA ZÁVĚR ARSENAL

Čtyři body dělí Olympii Březovou od závěrečného soupeře v první části soutěže. O víkendu se představí výběr ze Sokolovska na půdě třetího Arsenalu Česká Lípa. A šichta to bude náročná, jelikož Arsenal rozdává body jen poskrovnu, na druhou stranu, Olympie už dokázala obrat o body nejednoho favorita.

Fortuna divize B, 14. kolo: Arsenal Česká Lípa – FK Olympie Březová (sobota, 10.15).

OSTROV ČEKÁ BITVA S FRÝDKEM A SPOL.

S dvěma výhrami zamíří k poslednímu utkání Fortuna divize B podzimní části výběr Ostrova. Ten se představí na půdě šestého týmu tabulky Českého Brodu, který vede ostřílený kouč Martin Frýdek. Ostrováci však v závěru podzimu prokázali velkou fotbalovou sílu, a pokud vyhrají, získají tím velmi cenné tři body, které je mohou vyšvihnout mimo sestupové příčky.

Fortuna divize B, 14. kolo: SK Český Brod – FK Ostrov (sobota, 14.30).

Ostrov zvládl důležitý souboj s Benešovem, vyhrál 3:0.
FOTO: Jsem rád za důležité body, říká střelec klíčových gólů Ostrova Jakub Dušek

HVĚZDĚ PŮJDE O CENNÉ BODY V SEDLČANECH

O důležité body bude v závěrečném vystoupení usilovat fotbalová družina chebského trenéra Miroslava Šebesty, která se vydá na půdu předposledních Sedlčan. Oba týmy od sebe dělí pouhé čtyři body, takže o motivaci budou mít na závěr podzimní části zcela jistě postaráno.

Fortuna divize A, 14. kolo: TJ Tatran Sedlčany – FK Hvězda Cheb (neděle, 14.30).