Po neúspěšném derby s Mariánskými Lázněmi bude skládat v sobotu 2. září od 10.15 v domácím prostředí reparát Baník Sokolov. Tomu se postaví do cesty Katovice, které v uplynulém kole dosáhly na premiérové vítězství, čímž přeskočily baníkovce v tabulce áčkové skupině na rozdíl jednoho bodu, a tak v sázce budou důležité body.

Přerušit neúspěšnou dvouzápasovou šňůru bude chtít chebská Hvězda. Ta opět využije stadion Františkových Lázní jako domácí prostředí, ve kterém bude hostit od 16.00 hodin nováčka béčkové divize Nespeky. Sobotní soupeř Chebu urval ve čtyřech zápasech dva body, za dva nerozhodné výsledky.

To Hvězda je na tom o bod lépe, když má na kontě body tři, za výhru nad Ostrovem. A právě na tu budou chtít svěřenci chebského trenéra Pavla Velemana navázat. Domácí vystoupení má před sebou v béčkové skupině také Ostrov. Ten má taktéž na svém kontě po čtyřech kolech tři body a další bude chtít přidat po utkání s Českým Brodem, který se krčí na dně tabulky, bez zisku bodu.

Hosty doveze do Ostrova zkušený trenér Martin Frýdek, který bude chtít se svým týmem prolomit od 17.00 hodin neúspěšnou sérii čtyř proher v řadě za sebou, proto nečeká Ostrov, který tvrdí v soutěži roli nováčka, nic lehkého. Na půdu nováčka vyrazí v sobotním dopoledni, přesněji v 10.15 hodin březovská Olympie. Ta se představí na půdě Hřebeče, která utrpěla premiérovou ztrátu až ve čtvrtém kole, když neuspěla v Neratovicích, kde padla 0:4. Březová se před duelem vítězně naladila, když doma dokázal porazit Slaný 2:1, ale právě nováčkovská euforie favorizuje Hřebeč, která je v domácím prostředí silná.

Prodloužit úspěšnou jízdu a přihodit na účet čtvrtou výhru, to je cíl mariánskolázeňské Viktorie v áčkové skupině, kterou čeká náročný výjezd na jih Čech, přesněji Českého Krumlova. Tam se postaví od 17.00 hodin tamnímu výběru, kterému patří v tabulce předposlední příčka za jednobodový zisk. Favoritem tedy bude Viktoria, která se drží po čtvrtém kole na skvělé druhé příčce.


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...