„Již proti Slavii jsme si vyzkoušeli v prvním poločase základní sestavu, která by dnes měla nastoupit. Uvidíme, jak si s tím poradí, jelikož poprvé bude muset odehrát celých devadesát minut, navíc když panuje tropické počasí,“ poukazoval na náročnost zápasu ostrovský trenér Ivan Filip. V sázce bude hodně. Ten by měl mít k dipozici i Tomáše Bahledu. „Ten do duelu proti Slavii nenastoupil, jelikož měl zdravotní problémy, ale k utkání s Rakovníkem by měl být již k dispozici, stejně jako ostatní hráči,“ pochvaloval si Filip.

Ostrov tak má před sebou první velkou překážku. V sázce bude hodně. Pokud by Rakovník porazil, mohl by v prvním kole MOL Cupu přivítat na svém hřišti účastníka FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY FK Baník Sokolov.

„Pro nás je to velká motivace uspět. Chceme postoupit už jen kvůli našim fanouškům, ale výzva to bude i pro naše hráče. Troufnu si říci, že by to byl velký fotbalový svátek v Ostrově,“ dodal Filip. Předkolo MOL Cupu odstartuje na ostrovském fotbalovém stadionu dnes od 17.00 hodin.