Hvězdu sestřelil hattrickem Kadula

Loňskou senzační výhru na půdě Katovic hráči Hvězdy nedokázali tentokrát zopakovat. Čáru přes bodový rozpočet jim totiž udělal katovický kanonýr Jindřich Kadula.

Otakar Dolejš (vpravo), trenér FC Viktoria Mariánské Lázně.
Viktoriány zaskočily Sedlčany. Jsem rozčarovaný, říká Dolejš

Ten otevřel skóre duelu ve 32. minutě ze značky pokutového kopu. Druhou branku přidal po změně stran v 58. minutě a vše dokonal v podobě hattrickové střely v 64. minutě.

SK Otava Katovice – FK Hvězda Cheb 3:0 (1:0). Branky: 32. , 58. a 64. Kadula Jindřich (1 PK). Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 0:3. Diváci: 227. Hvězda Cheb: Wagneter – F. Kompit, Znak, Plíhal (48. Bauer), Janda – L. Kompit, Sláma, Netrval, Pilař (48. Hrotek) – Anděl, Komberec.

Načítám tabulku ...

Ostrov propadl po změně stran

Ranec smůly si vybrali na stadionu Brandýsa fotbalisté Ostrova. Tam je poslal do vedení ve 21. minutě přesnou ranou Jakub Vrba, ale na to domácí dokázali brankově odpovědět, když srovnal ve 27. minutě Miroslav Baloun.

Petr Peterka, trenér FK Olympie Březová
Březová porazila Slaný. Pro nás hodně důležité vítězství, chválí si Peterka

Vedení však Ostrovu navrátil ve 45. minutě Jakub Dušek. Jenže po změně stran vyrovnal ve 49. minutě Filip Braborec a v 68. minutě šel Brandýs poprvé do vedení zásluhou Jana Strosse. V 75. minutě pak stvrdil výhru domácích svou druhou trefou v duelu Filip Braborec.

FK Brandýs nad Labem – FK Ostrov 4:2 (1:2). Branky: 49. a 71. Braborec Filip, 68. Stross Jan, 27. Baloun Miroslav – 21. Vrba Jakub, 45. Dušek Jakub. Rozhodčí: Bečvář. ŽK: 2:2. Diváci: 110. FK Ostrov: Süttö – Janda, Toth, Sýkora, Dušek – Vrba, Machek, Hackl, Kostka (82. Jaffan) – Matoušek (68. Kobera), Lattisch (68. Hron).