VIKTORIA MÁ PŘED SEBOU DUEL PRAVDY

Důležité utkání odehrají v sobotu 18. března od 15.00 hodin ve Fortuna divizi A fotbalisté Mariánských Lázní, když se představí na půdě poslední Horní Břízy.

„Čeká nás jedno z velmi důležitých utkání, vzhledem k tomu, jak se domácí zatím na jaře prezentují, tak nás čeká velmi těžký a zarputilý soupeř,“ připomněl trenér Viktorie Aleš Zach, že jeho tým nedostane v Plzeňském kraji nic zadarmo.

Právě pro Zacha, půjde o návrat do známého prostředí, když se právě během letní přestávky přesunul z Horní Břízy do lázeňského města. „Určitě půjde o srdcovku, ale my budeme chtít v utkání uspět, stejně jako tomu bylo na podzim,“ přeje si Zach navázat na podzimní výhru 5:0.

S jiným cílem, než vyhrát, ani nemohou hráči Viktorie do zápasu vstupovat, vzhledem k vyrovnané tabulce.

„Cokoli jiného než tři body, udělá už naší situaci hodně, hodně složitou. Nebudu tady používat nějaká klišé, nebo velkohubá prohlášení, musíme podat disciplinovaný, zodpovědný výkon a získat tři body,“ je si vědom Zach důležitosti utkání.

Aleš Zach, trenér FC Viktoria Mariánské Lázně.
Všichni víme, o co hrajeme, říká trenér Mariánských Lázní Zach

BŘEZOVÁ CHCE USPĚT VE VILÉMOVĚ

I přes nepovedený vstup do jarní části Fortuna divizi B, budou fotbalisté Březové plnit o víkendu, přesněji v sobotu 18. března, od 15.00 hodin na půdě posledního Vilémova, tvrdit roli favorita.

„Čeká nás těžké utkání na travnaté ploše proti velmi snaživému a nepříjemnému soupeři,“ upozorňoval trenér Březové Petr Schneider.

„Po dvou těžkých utkání, která se nám úplně nepovedla je potřeba zabrat a nemůžeme si dovolit nic podcenit,“ varuje Schneider před případným podceněným soupeře, což by se Olympii mohlo vymstít. Pokud Březová pomýšlí na postup v tabulce směrem nahoru, tak musí nutně urvat tři body.

„Pravděpodobně nějaké změny v sestavě budou, a to především z pracovních důvodů. Uvidíme v jaké pojedeme sestavě, ale každopádně chceme vyhrát,“ přeje si závěrem tříbodový návrat do Březové Schneider.

Petr Schneider, trenér FK Olympie Březová.
Březová chce zabojovat o první pětku

HVĚZDU PROVĚŘÍ SILNÝ CHOMUTOV

Další náročný zápas mají před sebou fotbalisté Hvězdy Cheb. Ti netradičně v sobotu 18. března od 14.00 hodin, vyzvou před svými fanoušky ve Fortuna divizi B silný Chomutov. „Myslím si že v jarní části sezóny bude většina zápasů náročná, ale už si na to začínáme zvykat,“ říká s úsměvem chebský trenér Jan Beneš.

Sám, ale ví, že tentokrát to bude pořádná fotbalová fuška. „O soupeři něco málo víme, ale my se chceme soustředit na svůj vlastní výkon. K bodovému zisku nás může nasměrovat zodpovědný výkon celého týmu, přeje si Beneš navázat na dvě jarní kola, ve kterých jeho tým dosáhl na šestibodový zisk.

„Každý zápas začíná 0:0, a my se jdeme na hřiště porvat, o co nejlepší výsledek, který by nás posunul zase blíž k našemu cíli,“ narážel závěrem chebský kouč na cíl Hvězdy, kterým je udržení divizní soutěže.

FK Hvězda Cheb. Ilustrační foto.
Cílem je záchrana, poukazoval kouč Hvězdy před jarní částí divize

Načítám výsledky …

Načítám výsledky …

Načítám tabulku …

Načítám tabulku …