„Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, byli jsme lepší na balonu a měli hodně šancí, které jsme ale nedokázali proměnit,“ říká k utkání s baníkovci útočník Ostrova Matyáš Hron.

Fotbalový průzkum Deníku
Mimořádná fotbalová anketa Deníku: Kolik fanoušků má plzeňská Viktorie?

Po změně stran se přece jen jeho tým dočkal brankové radosti, když se nejdříve gólově radoval Miroslav Hackl a následně přidal druhou branku ostrovského výběru právě Hron. „Konečně jsme dokázali zúročit šance, které jsme si během celého utkání vytvářeli,“ chválil si Hron.

„Po druhém gólu jsme prostřídali a na hřiště se dostali dorostenci, kteří zahráli skvěle,“ pochvaloval si vystoupení ostrovských mladíků.

Slavia dvakrát uhodila z rohu, a Aritma se pakovala s prázdnou.
PODÍVEJTE SE: Slavia dvakrát uhodila z rohu, a Aritma se pakovala s prázdnou

„Šance si vytvořil i Sokolov, ale ty skvěle pochytal Vaňas,“ připomněl Hron dobrý výkon ostrovského brankáře, který si tak na účet připsal jako bonus čisté konto. „Samozřejmě každá výhra potěší, uvidíme, jak se nám bude dařit dál,“ uzavřel hodnocení zápasu se Sokolovem útočný hrot Ostrova.

FK Ostrov – FK Baník Sokolov U19 2:0 (0:0). Branky: Miroslav Hackl, Matyáš Hron. Rozhodčí: Talpáš. Diváci: 50.
FK Ostrov: Vaněček – Dušek, Sýkora, Řehák, Janda – Matoušek, Hackl, Machek, Horváth – Kostka, Hron (stř. Kiš, Slavík, Kodajek).
FK Baník Sokolov U19: Fiala (46. Podolník) – Hudlický (46. Sentelik), Kraclík, Pečinka, Mlýnek – Stehlík, Čížek (65. Schulz) – Černý, Schulz (46. Šivák), Sedláček – Peška (65. Fiala).