„Do utkání jsme šli s tím, že nemáme co ztratit,“ narážel záložník Ostrova Miroslav Hackl na pozici outsidera, se kterou se klub z Krušných hor za hranice Karlovarského kraje vydal. „Věděli jsme, že to nebude nic jednoduchého, navíc když soupeř v šesti utkáních doma uhrál pět vítězství a jeden nerozhodný výsledek,“ připomíná sílu týmu Most-Souš Hackl.

Jenže každá série jednou končí a skončila i ta v podání týmu z Ústeckého kraje. „Od první minuty jsme se rvali jeden za druhého a po hodně bojovném výkonu jsme si tu výhru určitě zasloužili,“ přemítá nad výhrou 1:0, kterou zařídil Ostrovu již v prvním poločase přesnou ranou Jakub Dušek. „My jsme měli větší touhu a vůli po vítězství než Most a to možná rozhodlo,“ upozorňuje Hackl.

Ostrov, kterému patří v tabulce Fortuna divize B předposlední, patnácté místo, tak dosáhl na desátý bod v podzimní části a další bude chtít přidat již tuto sobotu 23. října, kdy přivítá na svém stadionu od 14.30 hodin poslední tým tabulky Tatran Rakovník.

„Doufám, že nám výhra v Souši pomůže a na tu navážeme další důležitou výhrou nad Rakovníkem,“ přeje si závěrem další tříbodový zisk Hackl.


Načítám tabulku ...