Tentokrát to byla Hvězda, která dokázala brankově otevřít duel zápasu,m když se ve 13. minutě zapsal do střelecké listiny Matěj Kravar. Navíc v závěr prvního poločasu přidala Hvězda druhou branku, o kterou se zasloužil Václav Kraus.

„Snažili jsme se s Louny držet spíše blok, hrozit z protiútoků, což se nám hned dvakrát povedlo,“ pochvaloval si po utkání chebský obránce Václav Kraus. Louny, tak po prvním dějství musely dohánět dvoubrankové manko. To se jim nepovedlo, když po změně stran přidala Hvězda třetí branku, kterou měl na svědomí František Zázrivec.

„Myslím si, že soupeře jsme nepustili do vyložených šancí, kromě snad jednoho závaru v našem vápně ve druhem poločase. Navíc se nám docela brzo po změně stran podařilo vstřelit krásnou třetí branku a bylo hotovo,“ přidával ještě ke čtvrté výhře v soutěži chebský bek.

FK Hvězda Cheb – Louny 3:0 (2:0). Branky: 13. Matěj Kravar, 42. Václav Kraus, 54. František Zázrivec. Rozhodčí: Havránek Martin – Mičan Jan, Krůs František. ŽK: 2:2. Diváci: 111. Cheb: Mácha – Kraus, Kravar (80. Orvoš), Netrval, F. Kompit – L. Kompit (74. Kopecký), Ptáček, Hrotek, Janda – Hudeček, Zázrivec.