Katovice zamíří do Chebu
Náročnou šichtu před sebou mají fotbalisté chebské Hvězdy. Těm se postaví na jejich umělce v sobotu 30. dubna od 16.00 hodin do cesty Katovice, tedy čtvrtý tým Fortuna divize A. Roli favorita budou vzhledem k postavení v tabulce tvrdit hráči Katovic, ale Hvězda se již několikrát zasloužila o senzaci, když obrala o cenné body nejednoho favorita.

Ostrov přivítá Brandýs
Další zápas o záchranářskou naději mají před sebou hráči Ostrova. Těm se v jarní části příliš nedaří a zlomit to budou chtít v sobotu 30. dubna od 17.00 hodin na svém stadionu, na kterém přivítají osmý celek Fortuna divize B Brandýs nad Labem. Pokud Ostrováci pomýšlejí na záchranu v soutěži, musí prolomit neúspěšnou sérii a dosáhnout na tři důležité body.

Ilustrační foto.
Kam na fotbal v Karlovarském kraji?

Březovou čeká SlanýRoli favorita si vystřihne o víkendu, přesněji v sobotu 30. dubna, březovská Olympie. Ta se totiž představí od 17.00 hodin na půdě Slaného, tedy týmu bojujícího o záchranu ve Fortuna divizi B, kterému patří v tabulce třináctá příčka. Březováky však nečeká nic jednoduchého, když Slaný nemá co ztratit a před svými fanoušky může jen získat.

Viktorii vyzvou Sedlčany
Po dvou domácích zápasech, ve kterých fotbalisté Mariánských Lázní urvali čtyři cenné body v rámci Fortuna divize A, zamíří svěřenci trenéra Vladimíra Kafky na horkou půdu Sedlčan, kde budou usilovat o další cenný bodový zisk, a to v neděli 1. května od 17.00 hodin. I Viktoria stále potřebuje v áčkové skupině k potvrzení záchrany v soutěži body jako sůl, ale to samé platí ve vyrovnané tabulce i o Sedlčanech, které stále mohou pomýšlet na udržení v soutěži.

FC Slavia Karlovy Vary. Ilustrační foto.
Slavia přivítá poslední Rakovník, Sokolov se doma postaví Admiře