Stejně jako další tři zástupci z Karlovarského kraje naskočí do předkola MOL Cupu, ve kterém se porvou o postup s Baníkem Souš. „Favoritem určitě bude Souš, která dlouhá léta hraje divizní soutěž, takže nás nečeká nic jednoduchého,“ poznamenal k utkání trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart.

Zápas se však odehraje od 17.00 hodin v neděli 5. srpna na neutrálním hřišti, přesněji v Braňanech. „Možná to pro nás bude malá výhoda, jelikož oba týmy prakticky budou hrát venku,“ přemítal Purkart. Trenér Viktorie však bude v utkání muset oželet služby hned dvou hráčů, kteří patří do základní sestavy. „Grambala ještě doléčuje své zranění a mimo bude i Kravar, který si odpykává karetní trest, jinak všichni ostatní by měli být k dispozici,“ poukazoval trenér viktoriánů.

V sázce bude tentokrát hodně. V případě výhry by se na stadionu U Ferdinandova pramene objevil v prvním kole MOL Cupu účastník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Ústí nad Labem.

„Pro nás bude duel se Souší takovou generálkou, navíc nám ukáže, jak na tom jsme. Samozřejmě motivaci máme, jelikož bychom přivítali v případě postupu Ústí nad Labem, což by byl pro hráče svátek fotbalu, proto neprodáme kůži lacino,“ vzkazuje závěrem do Souše mariánskolázeňský kormidelník.

Ilustrační foto
Filip: O motivaci máme v MOL Cupu postaráno