FK Seko Louny – FK Ostrov 2:0 (2:0). Branky: 16. Gajecký Vojtěch, 45. Myška Martin. Rozhodčí: Trojan. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (56. Jakub Dušek). Diváci: 287.
FK Ostrov: Süttö – Toth, Sýkora, Liška, Dušek – Bursík (70. Horváth), Hackl, Machek, Vrba – Matoušek, Zedníček (59. Hron).

„Do zápasu jsme vstupovali s tím, že chceme urvat body. První milník zápasu byl inkasovaný gól do šatny na 2:0 ve 45. minutě,“ smutně poznamenal k šatňáku, který prakticky rozhodl o osudu utkání, záložník Ostrova Jakub Vrba.

I přesto Ostrov věřil po změně stran alespoň ve vyrovnání. „Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se ještě popereme o výsledek a nenecháme jim to zadarmo,“ připomíná cíl před druhým poločasem. Jenže zůstalo jen u toho.

„Druhý milník zápasu byla zbytečná červená karta pro našeho hráče,“ naráží na červenou stopku Jakuba Duška, který poslal po druhé žluté kartě v 56. minutě Ostrov do deseti. „Poté už to bylo strašně náročné,“ přiznává.

„Louny si to chytře odehrály. Tyhle zápasy rozhodují maličkosti, ve kterých musíme být důslednější,“ má jasno ostrovský záložník. Ostrov tak musel skousnout premiérovou porážku.

FC Viktoria Mariánské Lázně.
Mariánské Lázně vyšly bodově naprázdno i v Katovicích

„Nebyl to náš nejlepší výkon, ale je třeba říct, že ani po červené kartě to nikdo z nás nezabalil. Musíme dát hlavu nahoru a věřit, že v příštím zápase zabereme a vyhrajeme,“ přeje si Vrba uspět v následujícím utkání, ve kterém Ostrov bude hostit celek Slaného.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...