Jenže vše mohlo být zcela jinak. Hosté, kteří nastoupili do utkání s nálepkou favorita, řádně v prvním poločase provětrávali obranu Ostrova v čele s brankářem Dominikem Vaněčkem. Díky famóznímu výkonu ostrovského gólmana, kdy jeho tým několikrát přežil klinickou smrt, drželi domácí bezbrankový stav.

První jarní bod si připsali na účet ve Fortuna ČFL A Baník Sokolov, který remizoval 1:1 s Královo Dvorem.
PODÍVEJTE SE: Sokolov urval bod, remizoval s Královo Dvorem

Naopak to byli oni, kdo gólově udeřil. V závěru prvního poločasu totiž zařídil první šok pro hosty přesnou ranou ostrovský kapitán Vojtěch Machek. Po změně stran přidal Ostrov druhou branku, o tu se pro změnu postaral Jakub Dušek. Hosté sice dokázali snížit v 75. minutě na 1:2, ale na bojovný výkon ostrovské jedenáctky to nestačilo.

Emoce jsou kořením fotbalu, a dvojnásob to platí po vstřelené brance.
Gólparáda Deníku: Takhle pálili střelci na podzim, vyberte nejhezčí gól

FK Ostrov – Louny 2:1 (1:0). Branky: 45. Machek Vojtěch, 70. Dušek Jakub – 75. Bagou Seri Antonie Feriole. Rozhodčí: Trska. ŽK: 2:0. Diváci: 250. Ostrov: Vaněček – Janda, Sýkora, Řehák, Liška (25. Jankovský) – Dušek, Machek, Stan (86. Jaffan), Hackl, Bursík (86. Zedníček) – Lattisch (68. Novotný).