A v sázce tak opět budou velmi důležité body. Jako první naskočí do divizního víkendového kolotoče sokolovský Baník, který po třech prohrách v řadě, zamíří do jižních Čech, přesněji do Jindřichova Hradce, kde se představí v sobotu 4. května od 10.15 hodin.

Baník, který se drží na čtvrtém místě má k dobru před Jihočechy sedmibodový polštář. Jako druhá nastoupí na divizní scénu Hvězda Cheb, která se krčí v béčkové Fortuna divize na dně tabulky. V sobotu 4. května se přesune do Františkových Lázní, kde odehraje zbylou část domácích zápasů.

A premiéra na zeleném pažitu bude pro svěřence kouče Pavla Velemana náročná, když se v 16.00 hodin postaví třetímu Meteoru Praha. O hodinu později, tedy v 17.00 hodin, rozehraje svůj duel v áčkové divizi mariánskolázeňská Viktoria, kterou nasměroval fotbalový los do Příbrami, kde se ji postaví tamní rezerva. „Čeká nás mladé mužstvo, ve kterém se mísí domácí hráči a velmi kvalitní cizinci,“ narážel trenér Viktorie Aleš Zach na koktejl hráčů, kteří tvrdí muziku v dresu rezervy.

FK Ostrov. Ilustrační foto.
Ostrov v Praze neuspěl. Hodně zbytečná prohra, řekl Tichota k prohře s Admirou B

„Navíc hraje za každých okolnosti konstruktivně a vysoko napadá. My jsme teď posíleni o dvě vítězství v řadě a po kvalitních výkonech, takže budeme chtít na naše poslední výkony navázat a odvézt z Příbrami body,“ nastínil Zach cíl, se kterým viktoriáni na Litavku, kde se duel odehraje, zamíří.

„Víme, že to bude náročné, ale věříme, že mužstvo opět nechá na hřišti všechno a venkovní utkání pro nás bude úspěšné,“ přeje si Zach protáhnout úspěšnou sérii svého týmu.

Roli favorita si vystřihne o víkendu Březová, která v béčkové skupině zamíří na půdu Nespek, které zažívají záchranářské jaro. Nespeky však již dokázaly doma obrat o body nejednoho favorita, když tak Olympii nečeká nic lehkého.

Jako poslední naskočí do pětadvacátého kola nováček z Ostrova, který bude v sobotu 4. května od 17.00 hodin taktéž tvrdit na svém stadionu v béčkové skupině roli favorita. Soupeřem mu totiž budou předposlední Louny, které bojují o udržení divizní příslušnosti. Týmy od sebe dělí propastných čtrnáct bodů, když ve prospěch Ostrova hraje také domácí bilance, když ve dvanácti duelech nasbíral úctyhodných šestadvacet bodů.

Fortuna divize B, 24. kolo: FK Olympie Březová - FK Hvězda Cheb 4:0 (3:0).
PODÍVEJTE SE: Hvězdu zhasl v derby hattrickem březovský čahoun Martinec

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...