„Přípravu zahájíme ve středu a poté hráči absolvují páteční trénink a v sobotu je pak čeká první přípravný duel na umělce třetiligové karlovarské Slavie,“ prozradil ostrovský trenér Karel Tichota, co čeká jeho tým na rozjezd zimní přípravy.

„Dále pak budeme trénovat třikrát v týdnu plus hráči budou absolvovat individuální trénink,“ nastínil Tichota, jak bude vypadat následný harmonogram.

Pod jeho dohledem tedy budou hráči nabírat nejen potřebnou kondici, ale také budou pilovat fotbalové dovednosti na ostrovské umělce či posilovně. K tomu pak hráči ještě čeká běžecký trénink, který bude plně v jejich režii.

FK Ostrov - Fortuna divize B - podzim 2023.
Nováček z Ostrova zažil povedený podzim. Byl velmi úspěšný, chválil si Tichota

Během fotbalové výluky došlo v ostrovském kádru ke třem změnám. Tichota tak bude muset oželet v jarní části služeb například obránce Ladislava Mestla, který posílil Dvory, dále se bude muset obejít bez stopera Jana Sýkory, který zamířil za hranice do německého SV Poppenreuth a vale dal Ostrovu také středopolař Jakub Gabriel, který se navrátil zpět do karlovarské Slavie.

„Jinak tým zůstal pohromadě,“ dodal k pohybům v týmu Tichota. Jeho tým čeká první náročná zkouška v sobotu 13. ledna, kdy se představí na stadionu v Drahovicích, kde se postaví od 10.30 hodin třetiligovému výběru karlovarské Slavie.

FK Ostrov – FK Brandýs nad Labem 2:1 (1:0).
FOTO, VIDEO: Vítězné loučení. Ostrov udolal v podzimní derniéře Brandýs

Načítám tabulku ...