„Vstup do utkání jsme neměli vůbec špatný, dobře jsme kombinovali, ale bohužel jsme z prvního protiútoku inkasovali,“ připomněl Štěpán diskutabilní situaci, kdy po evidentním faulu na Stana šly Neratovice do vedení.

„Po obdržené brance jsme se snažili zvednout, vytvořili si i šanci, ale bohužel jsme neuspěli,“ narážel ostrovský kouč na hlavičku Jakuba Totha, kterou hasili domácí hráči na brankové čáře.

„Neratovice však posléze hrály velmi slušně, byly důraznější, dobře kombinovaly a hrozily standardními situacemi, když jsme jich hned několik dokázali odvrátit, bohužel až na jednu v závěru poločasu,“ smutně poznamenal Štěpán ke druhé inkasované brance.

Mariánskolázeňská Viktoria si připsala o víkendu ve Fortuna Divizi A na účet druhou podzimní výhru, když na svém hřišti za doprovodu neustálého deště nakonec udolala výběr Rokycan, který porazila těsně 3:2.
FOTO: Viktoria zabrala, vydřela důležité vítězství

„V kabině jsme si řekli, že chceme být i nadále aktivní a chceme co nejdříve vstřelit branku, jenže opak byl pravdou, když jsme na začátku druhého poločasu inkasovali potřetí, po rohu domácích a nedorozumění v obranné řadě,“ zklamaně popisoval dění ve druhém poločase Štěpán.

„Po třetí brance jsme se snažili o kontaktní branku, ale opět jsme inkasovali, pak už to byl takový zmar,“ kroutil hlavou Štěpán. Velkou šanci vstřelit alespoň čestný úspěch Ostrova měl novic v dresu týmu z Krušných hor Samir Jaffan, ale ten se samostatného úniku zalekl a naopak Ostrov v závěru duelu inkasoval popáté.

„Musíme porážku co nejdříve hodit za hlavu, musíme se soustředit na zápas s pražskou Admirou, a i když víme, že to bude těžké utkání, budeme chtít odčinit v domácím prostředí porážku z Neratovic,“ dodal k hodnocení zápasu Štěpán.

FK Neratovice-Byškovice – FK Ostrov 5:0 (2:0). Branky: 8. Šobr Martin, 45. Kokoška Robert, 50. Malák Jakub, 51. a 88. Dohnalík Michal. Rozhodčí: Zoufalý. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (71. Veverka Filip). Diváci: 50. FK Ostrov: Süttö – Toth, Vondráček, Stan, Dušek – Veverka – Vrba, Jankovský, Kobera, Bursík – Kočí (stř. Jaffan, Hron).


Načítám tabulku ...