„Bojovné utkání, ve kterém o výsledku rozhodla jediná branka,“ načal hodnocení páté podzimní výhry v podání nováčka z Ostrova trenér Karel Tichota.

„V úvodu se hrálo převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit větší šanci. Na konci poločasu se nám po po přímém kopu podařilo jít do vedení,“ narážel Tichota na branku Tomáše Bursíka ze 38. minuty, která padla po standardní situaci.

Ilustrační foto.
Z Prahy odjela Hvězda bez bodu, dostala čtyři kousky

Po změně stran se sice domácí hnali za vyrovnáním, ale hosté, kteří se mohli spolehnout i na hlasivky svých fanoušků, kteří je do Loun přijeli povzbudit, udrželi domácí střelce na uzdě.

„Ve druhém poločasu si domácí vynutili územní převahu, zahrávali hodně standardek, ale naše defenziva pracovala celé utkání spolehlivě. A když jsme nedotáhli některé protiútoky do zdárného konce, skončilo utkání naším nejtěsnějším vítězstvím,“ podotkl ke druhé polovině duelu Tichota. Ostrov tak přihodil na divizní účet druhou výhru na hřišti soupeře a v tabulce mu patří devátá příčka.

Louny - Ostrov 0:1 (0:1). Branka: 38. Tomáš Bursík. Rozhodčí: Hes. ŽK: 1:2. Diváci: 155. Ostrov: D. Tichota – Toth, Stan, Řehák, Dušek (90. Sýkora) – Bursík (64. Šupík), Machek, Hackl, Matoušek – Novotný (90. Zedníček), Kostka (77. Nýber).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...