V sobotním dopoledni, přesněji v 11.00 hodin, se postaví třetiligová karlovarská Slavia na drahovické umělce lídru Fortuna divize B Chomutovu, což slibuje kvalitní podívanou.

Ve stejný čas pak vyběhne k prvnímu přípravnému duelu chebská Hvězda, která bude hostit na své umělce německý SV Mitterteich. Zajímavá bitva, která se ponese v duchu derby, se odehraje v sobotu 27. ledna v Ostrově.

Tam se na zbrusu nové umělce proti sobě postaví Ostrov, tedy účastník divize B a mariánskolázeňská Viktoria, tedy lídr Fortuna divize A. V pravé poledne si pak vystřihne domácí premiéru v rámci zimní přípravy sokolovský Baník, kterému se postaví na jeho umělce německý Hof.

Jediným týmem, který se představí na půdě soupeře, bude březovská Olympie, kterou čeká v sobotu 27. ledna výjezd do Plzeňského kraje, přesněji do Přeštic, kde poměří své síly od 13.00 hodin s třetiligovým Robstavem.

Sobota, 27. ledna
FC Slavia Karlovy Vary – FC Chomutov (11.00, UMT Drahovice), FK Hvězda Cheb – SV Mitterteich (11.00, UMT Hvězda Cheb), FK Ostrov – FC Viktoria Mariánské Lázně (11.30, UMT Ostrov), FK Baník Sokolov – SpVgg Bayern Hof (12.00, UMT Sokolov).