Vše odstartuje na stadionu v Drahovicích třetiligová karlovarská Slavia. Ta uplynulý víkend nestačila v duelu třetiligový týmů na Ústím nad Labem, kterému podlehla 1:3, když teď má před sebou domácí vystoupení, ve kterém v sobotu 10. února vyzve na své umělce divizní Petřín Plzeň, a to od 11.00 hodin.

Víkendový tahák však obstará bezesporu divizní bitva mezi Ostrovem a Sokolovem, kdy se proti sobě postaví účastníci divize A a B. Ostrov naposledy uhrál na své umělce nerozhodný výsledek 2:2 v derby s Březovou, zatímco Sokolov bral první výhru v přípravě, když na svém stadionu porazil divizní Tachov 3:0.

FK Baník Sokolov – FK Tachov 3:0 (0:0).
PODÍVEJTE SE: Baník zlomil Tachov třemi zásahy během sedmi minut

Zajímavé měření sil bude k vidění na ostrovské umělce v sobotu 10. února od 11.30 hodin na ostrovské umělce. Chebská Hvězda se po několika změnách představí na své umělce, kdy tak půjde o druhé přípravné utkání, když uplynulý víkend si vyplnili modelovým zápasem, když Osek nedorazil k duelu kvůli viróze v týmu. V sobotu 10. února se postaví Hvězda na své umělce od 10.00 hodin německý SG Marktredwitz.

Směr Plzeňský kraj o víkendu nabere mariánskolázeňská Viktoria, která se minulý víkend představila na půdě divizního Chomutova, kde prohrála 1:3. Teď se viktoriáni představí na umělce Doubravky, kde se jim postaví v sobotu 10. února od 12.30 hodin třetiligový Králův Dvůr. Březovská Olympie má naordinován volný víkend, a do zápasového procesu se navrátí až příští víkend, kdy se představí na umělce v Chebu v utkání s německým SV Poppenreuth.

FK Ostrov – FK Olympie Březová 2:2 (1:0).
OBRAZEM: Březovou obral v derby o výhru pět minut před koncem Kostka