SK Štětí – FK Olympie Březová 2:1 (0:0). Branky: 82. Janovský Lukáš, 87. Neuman Jiří – 59. Kravar Matěj. Rozhodčí: Šprincl. ŽK: 5:4. Diváci: 180. Olympie Březová: Martinec – D. Peterka, Nimrichter, Kravar, Kursa – Tesař, Hašek, Body, Rusňák, Poupě – Veselý.

 „Myslím si, že jsme neodehráli špatné utkání,“ marně hledal slova po porážce březovský trenér Petr Peterka.

„K utkání jsme odjeli pouze s třinácti hráči, i přesto jsme podali dobrý výkon, bohužel jsme však bodově vyšli naprázdno,“ vysvětluje Peterka.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, dokázali jsme ubránit nebezpečné situace soupeře a vytvořili si brankové příležitosti,“ podotýká k prvnímu poločasu trenér Březové.

Až po změně stran se dočkala brankové radosti Olympie, které zařídil vedení v 59. minutě Matěj Kravar.

Fotbalisté karlovarské Slavie o víkendu remizovali s Admirou Praha 0:0.
Slavia vyválčila v bitvě s Admirou bod, teď se chystá na béčko Plzně

„Z naší strany to byla velmi pohledná akce,“pochvaloval si Peterka. Když už se jeho tým přibližoval k cennému vítězství, přišla na pořad osudná pětiminutovka, kdy Březová dvakrát inkasovala.

„Vstřelená branka nás povzbudila a věřili jsme, že zápas zvládneme, ale bohužel se tak nestalo,“ smutně poznamenal Peterka.

„Domácí vytáhli hru na dva útočníky a v závěru pak hráli na tři obránce. Když srovnali na 1:1, vyrovnávací branka je nakopla a dokázali zápas otočit ve svůj prospěch,“ poukazuje Peterka a pokračuje: „My jsme sice bojovali, snažili se o vyrovnání, ale nepodařilo se nám to.“


Načítám tabulku ...