„Zodpovědný výkon celého týmu po celé utkání,“ pochvaloval si po utkání kouč Ostrova Karel Tichota.

Vše podstatné se zrodilo na stadionu Hřebeče po změně stran. V 50. minutě, kdy posoudil střet Petra Řeháka v šestnáctce hostů s protihráčem jako penaltový, a pokutový kop následně s přehledem proměnil Martin Myška.

Vedení však domácím dlouho nevydrželo, když po přihrávce Ondřeje Šupíka do ohně, kde našel Jakuba Kostku, byl posledně jmenovaný hráč faulován a penalta se kopala na také na druhé straně, když ji přetavil ve vyrovnání Milan Novotný.

Do konce zápasu se již ukazatel skóre neměnil, a tak si týmy připsaly po divizní tabulky po bodu. „Remíza odpovídá průběhu hry, když obě branky padly ze správně nařízených pokutových kopů,“ poukazoval po utkání Tichota.

Teď jeho tým čeká závěrečné domácí vystoupení, ve kterém bude hostit lídra tabulky z Chomutova. „Nyní nás čeká utkání s vedoucím Chomutovem, věřím, že si fanoušci najdou cestu na náš stadion a v posledním domácím zápase povedené sezony nás podpoří,“ přeje si kouč Ostrova plný dům v bitvě s lídrem tabulky.

SK Hřebeč – FK Ostrov 1:1 (0:0). Branky: 50. Martin Myška (PK) – 59. Milan Novotný (PK). Rozhodčí: Mičan Jan – Kubec Václav, Kříž Lukáš. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Ostrov: Tichota - Janda, Nutsu, Řehák, Toth – Bursík (76. Nýber), Machek, Hackl, Šupík, Kostka (89. Erlebach) - Novotný.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...