„Měli jsme dobrý vstup do utkání, když jsme nejdříve trefili spojnici branky soupeře Duškem a poté ve 31. minutě vstřelili úvodní branku Martinem Matouškem, který zakončil úspěšně samostatný útok,“ vracel se zpět k utkání ostrovský trenér Jiří Štěpán.

Vedení však vydrželo hráčům z Krušných hor pouhé tři minuty, kdy se po samostatném úniku a následném úspěšném lobu radoval domácí Tomáš Belák. Po změně stran se Ostrov dostal podruhé do vedení v 59. minutě, kdy se prosadil Lukáš Jankovský. V 70. minutě pak vyrovnal z pokutového kopu domácí Tomáš Belák. Poté si Štětí vytvořilo standardní situace, které nevyužilo. Naopak Ostrov je zvládl lépe, když mu tři body trefil zpoza šestnáctky levačkou do šibenice Jakub Dušek.

SK Štětí - FK Ostrov 2:3 (1:1). Branky: 40. a 70. Belák Tomáš (1 PK) - 37. Matoušek Martin, 59. Jankovský Lukáš, 85. Dušek Jakub. Rozhodčí: Hessová. ŽK: 4:5. Diváci: 100.

Ostrov: Vaněček – Toth, Liška, Vondráček, Dušek – Kočí – Kobera, Jankovský, Horváth, Bursík – Matoušek (stř. Stan, Vrba, Veverka).