VIKTORIÁNY ČEKÁ SOUBOJ O ŠEST BODŮ

Další důležité utkání mají před sebou hráči Viktorie Mariánské Lázně, když na svém stadionu budou hostit tým Doubravky. „Soupeři se sice v poslední době nedaří, ale ve svém kádru má plno šikovných fotbalistů,“ upozorňuje trenér Viktorie Otakar Dolejš.

„Určitě to nebude lehké utkání, ve kterém půjde prakticky o šest bodů, ale budeme se snažit uspět,“ slibuje Dolejš. „Potřebujeme navýšit náš bodový polštář, a proto pro nás bude úspěchem výhra,“ vypočítává trenér Viktorie.

Fortuna divize A, 12. kolo: Viktoria Mariánské Lázně – Doubravka (SO, 10.15).

BŘEZOVÁ SE BUDE PRÁT O DŮLEŽITÉ BODY

Fotbalisté Březové, kterým patří šestá příčka v béčkové skupině, se o víkendu představí na půdě jedenácté Aritmy Praha. Oba týmy však od sebe dělí pouhé tři body, takže prakticky se bude hrát o šest bodů.

Olympie v předešlém kole potrápila lídra tabulky z Neratovic, a pokud by stejný výkon zopakovala i na půdě pražského celku, mohla by pomýšlet na velmi cenné a důležité vítězství. Nečeká ji však nic jednoduchého, jelikož se Aritmě v domácím prostředí daří, když v něm získala třináct z celkových sedmnácti bodů, které má na kontě.

Fortuna divize B, 12. kolo: Aritma Praha – Olympie Březová (SO, 10.15).

HVĚZDA ZAMÍŘÍ DO ROKYCAN

Další velká výzva čeká na fotbalisty Hvězdy Cheb. Ve dvanáctém pokračování áčkové divize se představí na půdě Rokycan. Chebané potřebují body jako sůl a tříbodový zisk z Plzeňska by jim hodně pomohl. Jenže naposledy Rokycany deklasovaly před svými fanoušky Hořovice devíti góly, takže svěřence chebského trenéra Miroslava Šebesty nečeká nic lehkého.

Fortuna divize A, 12. kolo: Rokycany- Hvězda Cheb (SO, 14.30).


Načítám tabulku ...

OSTROV SE PŘEDSTAVÍ NA STADIONU SOUŠE

V roli outsidera zamíří o víkendu na půdu druhého týmu fotbalisté Ostrova. Představí se na stadionu v Souši s ambiciózním týmem Most-Souš, který bude tvrdit v domácím prostředí roli favorita. „Bude to nesmírně těžké utkání,“ naráží trenér Ostrova Michal Süttö na postupové ambice víkendového soupeře.

Ten navíc v domácím prostředí ještě neprohrál a má na kontě pět výher a jednu remízu. „Musíme se o výsledek porvat, možná pro nás bude výhoda, že favoritem budou domácí, kteří nás tak mohou podcenit,“ přemítá nad rozdanými kartami trenér Ostrova. Ten navíc bude muset opět pořádně promíchat sestavou.

„Máme vykartovaného Vondráčka, dále jsou mimo hru zranění Lattisch a Liška, takže změny v sestavě budou a my se s tím musíme popasovat,“ poukazuje Süttö. „Budeme hrát ze zabezpečené obrany a chceme využívat rychlé brejky, tak uvidíme,“ jak se nám bude dařit,“ dodává Süttö.

Fortuna divize B, 12. kolo: Most-Souš – Ostrov (SO, 14.30).


Načítám tabulku ...