Tentokrát však budou plnit roli favorita oni. „Teď to bude na nás,“ je si vědom trenér Ostrova Michal Süttö. Jeho výběr přivítá v sobotu 23. října od 14.30 hodin poslední celek tabulky Tatran Rakovník.

„Soupeř u nás nebude mít co ztratit,“ naráží Süttö na bezbodový stav Rakovníka po dvanáctém kole. „My však potřebujeme tři body, abychom se mohli přiblížit týmům před námi,“ poukazuje trenér ostrovského výběru.

„Co se týče Rakovníka, ten je složen převážně z mladíků, kteří na tom nejsou po kombinační stránce špatně,“ prozradil poznatky o soupeři Süttö. Ostrov tak nečeká v loučení s domácím prostředím nic lehkého. „Každý od nás očekává tříbodový zisk, ale víme, že nás čeká těžké utkání. I přesto věřím, že tři body urveme,“ upozorňuje Süttö.

„Budeme chtít hrát stejně jako v Mostu, kdy jsme hráli ze zabezpečené obrany a využívali rychlé brejky,“ vysvětluje ostrovský trenér. „V zápase s Rakovníkem však budeme muset být aktivnějším týmem, tak doufám, že se s tím dobře popasujeme a půjdeme štěstíčku naproti,“ dodává závěrem k bitvě podzimu kouč Ostrova.


Načítám tabulku ...