Domácímu výběru vystřelil vedení dvěma góly Jakub Běhounek. Na to dokázal Ostrov v závěru duelu sice brankově reagovat po rohovém kopu, kdy se prosadil Tomáš Bursík, ale k překvapení hostů, rozhodčí vyrovnávací gól neuznal pro údajný faul na brankáře Újezdu. Tým ze západu Čech, tak musel skousnout třetí prohru v soutěži ve čtyřech zápasech.

„Úvod nám vyšel, dokázali jsme se dobře přizpůsobit a hrálo se převážně mezi oběma vápny. Navíc se nám po kombinaci Novotného s Nýberem podařilo jít po střele Jankovského dokonce do vedení,“ připomněl ostrovský trenér Karel Tichota úspěšný vstup do duelu, který jeho tým přetavil ve 23. minutě ve vedoucí branku.

Z vedení se však Ostrov radoval pouze deset minut, když ve 33. minutě bylo zásluhou Jakuba Běhounka srovnáno. „Nechali jsme domácího hráče jednoduše odcentrovat a nezachytili náběh do vápna,“ podotkl Tichota k vyrovnávací brance. Po obrátce stran však byli hráči Újezdu aktivnější, což se promítlo i na ukazatel skóre, když ho v 60. minutě posunul na stranu domácích svou druhou trefou v duelu Jakub Běhounek.

„V závěru jsme otevřeli hru a dokázali si vytvořit šance, ale střela Novotného, ani hlavička Řeháka brankou neskončili,“ litoval Tichota neproměněných šancí. Nakonec se však Ostrov vyrovnání dočkal. V 85. minutě zahrávali Ostrováci rohový kop, který na zadní tyči zkušeně zavřel Tomáš Bursík, který úspěšnou hlavičkou srovnal. „V závěru se nám podařilo po rohu, když domácí brankář podběhl centr, vyrovnat, rozhodčí tam však viděl faul,“ zklamaně se vracel k verdiktu rozhodčího ostrovský trenér.

V nastaveném čase pak obdržel na střídačce ještě červenou kartu Ladislav Mestl. „Jsme zklamaní, že jsme nedokázali bodovat, utkání by spíše slušela remíza,“ měl jasno po utkání Tichota.

Újezd Praha – Ostrov 2:1 (1:1). Branky: 33. a 60. Běhounek Jakub – 23. Jankovský Lukáš. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (93. Ladislav Mestl). Diváci: 70. Ostrov: Vaněček- Janda (86. Toth), Nutsu, Řehák, Mestl- Kostka (86. Zedníček), Hackl, Matoušek (79. Šupík), Jankovský (56. Bursík), Nýber (79. Dušek) - Novotný.