FORTUNA DIVIZE A

Mariánskolázeňskou Viktorii čeká v sobotním dopoledni na stadionu u Ferdinandova pramene celek Soběslavi, který bude v lázeňském městě tvrdit roli favorita. Viktoriáni však v domácím prostředí obrali o body nejednoho favorita, takže ani Soběslav to nebude mít nijak lehké.

FC Viktoria Mariánské Lázně – TJ Spartak Soběslav (sobota, 10.30).

To chebskou Hvězdu čeká náročný výjezd, když se představí na půdě Katovic. A právě týmu Katovic se v domácím prostředí daří, když již dosáhl na tři vítězství se skóre 12:1, takže Hvězdu, které patří v áčkové skupině poslední příčka, čeká pořádná fotbalová šichta.

SK Otava Katovice – FK Hvězda Cheb (sobota, 15.00).

FORTUNA DIVIZE B

Prolomit černou sérii zamíří fotbalisté ostrovského FK na půdu Brandýsa nad Labem, kde budou chtít přerušit sérii dvou porážek v řadě za sebou a budou mít k tomu řádnou motivaci, jelikož Brandýsu se v podzimní části příliš nedaří, když mu patří až dvanáctá příčka.

FK Brandýs nad Labem – FK Ostrov (sobota, 10.15).

Domácí utkání pak má před sebou březovská Olympie, která se krčí s jednobodovým ziskem v béčkové skupině na poslední příčce. V sobotu pak budou hostit Březováci na svém stadionu jedenáctku Slaného, která si vede v podzimní části podstatně lépe, když má na kontě již jedenáct bodů a patří jí devátá příčka, a bude tak plnit roli favorita.

FK Olympie Březová – SK Slaný (sobota, 15.00).