Zejména mariánskolázeňská Viktoria bude mít o zábavu postaráno. V sobotu 15. října se totiž představí od 15.30 hodin na půdě strašáka z Hořovic. Viktoriáni totiž museli skousnout v áčkové skupině s Hořovicemi v loňské sezoně dvě porážky. Doma prohráli 0:1, na půdě soupeře pak 1:2, takže soupeři mají co oplácet.

Trenéři FK Hvězda Cheb, zleva Jan Beneš, Jakub Klepáček.
Nový kouč Hvězdy Cheb Beneš věří v lepší zítřky

Další náročnou šichtu pak před sebou má se svou družinou trenérské duo chebské Hvězdy Jan Beneš a Jakub Klepáček. Na chebské umělce se v sobotu 15. října představí třetí celek béčkové skupiny, pražský Újezd. Ten z třetí pozice ztrácí na tu první pouhý bod. To Hvězda se krčí na dně divizní tabulky, ale již v bitvě s Neratovicemi v uplynulém kole svým výkonem přesvědčila, že může potrápit nejednoho favorita. Jestli se to podaří, o tom se přesvědčí nejen příznivci Hvězdy od 16.00 hodin.

Jan Paluska se raduje z vítězné branky.
Kdo je mladík, který sestřelil v Mnichově juniorku Bayernu?

Napilno bude mít také poslední zástupce z kraje Olympie Březová. Ta má před sebou nedělní duel s pražským Meteorem, který bude zahájen v 10.15 hodin. Březové se na hřištích soupeřů v podzimní části béčkové skupině příliš nedaří, o čemž svědčí pouhý tříbodový zisk ze čtyř odehraných zápasů. Právě tuto bilanci budou chtít Březováci na půdě Meteoru vylepšit.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...