Jenže prognózy vzaly rychle za své. Viktoriáni na soupeře z hlavního města vlétli a ten se nestačil divit.

„Soupeř nás lehce podcenil, jelikož se nám v domácím prostředí příliš nedařilo,“ míní záložník Viktorie Dominik Pěček. Mariánské Lázně srdnatě bojovaly a zaskočený soupeř toho moc v prvním poločase nepředvedl. Navíc viktoriáni nastřelili po lobu Sadílka tyč, a stejně si počínal i Lattisch, když taktéž nasměroval svůj střelecký pokus do tyčky branky Admiry.
„Aktivně jsme napadali rozehrávku soupeře a hráli pozorně vzadu. Navíc jsme po brejcích dvakrát nastřelili tyčku, když nám ale chyběl kousek fotbalové štěstěny,“ litoval dvakrát nastřelené brankové konstrukce Pěček. Co se Viktorii nepovedlo v prvním, povedlo se v poločase druhém. Nejdříve však zahodil tisíciprocentní šanci Kravar, který tváří v tvář gólmanu Admiry napálil balon pouze do břevna.

„Říkali jsme si, aby nás to pak během zápasu nemrzelo, ale další šanci jsme již využili, když se trefil Franta Nedbalý, což pro nás byl zlomový moment zápasu,“ oddychl si Pěček. Po vstřelené brance se však oklepala Admira, která se hrnula kupředu, když se Mariánské Lázně zatáhly a spoléhaly na rychlé brejky. Těch se urodilo hned několik, ale pouze dva v rozmezí dvou minut gólově využily.

„Menší tlak soupeře jsme ustáli a poté využívali rychlé brejky. Nejprve se prosadil po přiklepnutí Nedbalého Jaroslav Sadílek, a poté jsem skóroval já, po nezištné přihrávce Jakuba Lattische,“ s úsměvem popisoval Pěček, pro kterého to byl již třetí zářez v podzimní části. Viktoria tak dosáhla doma teprve na druhou výhru.

„Sice druhá, ale o to pro nás byla důležitější. Snad nás to nakopne k dobrým výsledkům i ve zbylých zápasech podzimní části,“ přeje si závěrem Pěček.