„Máme za sebou dobrou přípravu, a navíc postup v poháru, ale mistrovská utkání jsou vždy jiná,“ dobře ví trenér Viktorie Stanislav Purkart. Úvodní kolo podzimní části tak odehrají v sobotu 11. srpna od 17.00 hodin na půdě MFK Dobříš. „Předloni jsme v Dobříši prohráli, loni však vyhráli, takže pro nás není její hřiště zakleté. Dobříš se prezentuje kvalitní defenzivní hrou s velmi dobrým přechodem do útočné fáze,“ poukazoval na sílu soupeře Purkart. Jenže Viktoria je vítězně nabuzená, když v poháru vyřadila Souš. Navázat na tento výkon bude chtít i ve Fortuna Divizi A.

„Samozřejmě bychom rádi navázali na výkon proti Souši, kdy jsme hráli ze zabezpečené obrany, ale přesto jsme byli aktivní a poté využívali rychlé brejky. Jen bychom chtěli být efektivní v koncovce,“ upozorňoval Purkart.

O základní sestavě mají u Ferdinandova pramene již rozhodnuto. „Pokud se nic podstatného nestane, tak o sestavě máme jasno,“ podotkl trenér Viktorie a hned připojil: „Chceme v Dobříši bodovat a hlavně předvést kvalitní výkon.“