SK Hořovice – FC Viktoria Mariánské Lázně 2:1 (1:0). Branky: 3. Pyšek Jan, 50. Mareš Jiří – 54. Popovič Roman (PK). Rozhodčí: Janíček. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Viktoria Mariánské Lázně: Jacko-Lysák – Lukáš, Cinkanič (74. Florian), Kořistka, Prokš – Habart, Kapolka (67. Nedbalý), Drahorád, Popovič (87. Novák) – Braun, Holub.

„Od nás to nebyl vůbec optimální výkon,“ zlobil se po utkání kapitán Mariánských Lázní Michal Drahorád.

„Věděli jsme, že nás v Hořovicích nečeká nic lehkého, a potvrdilo se to,“ poukazuje na předzápasové obavy Drahorád.

„Proti těmto soupeřům s tímto herním stylem prostě hrát neumíme,“ upozorňuje kapitán Viktorie.

První rána přišla pro Mariánské Lázně již ve 3. minutě, kdy se prosadil hořovický Jan Pyšek. A když po změně stran, přesněji v 50. minutě, přidal druhou branku domácích Jiří Mareš, akcie Viktorie spadly na nulu.

„Chtěli jsme hrát aktivně a snažit se zodpovědně bránit, ale nezvládli jsme dvě standardní situace, kdy jsme si nepohlídali náběh soupeře,“ připomíná dvě obdržené branky.

Naději na bodový zisk vykřesal ze značky pokutového kopu v 54. minutě Roman Popovič, ale Viktorii se již vyrovnat nepodařilo a na konto si připsala čtvrtou porážku. „V uvozovkách se těším v úterý do Lomu, kde bude chtít soupeř hrát fotbal,“ připomíná závěrem Drahorád výjezd na půdu vedoucí celku.